Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok olyan gyógyteákat...

Tudnátok olyan gyógyteákat vagy teakeverékeket mondani, amik étvágycsökkentő hatással bírnak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 18:15
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
[link] bár én a gyógyteákra esküszöm : Dr Balogh Ádám gysógyszerész
2013. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, nekem csak a tea lenne a megfelelő. Tablettázni nem tablettázok, köszönöm:)
2013. ápr. 4. 18:23
 3/22 anonim ***** válasza:
Mate teát tudom ajánlani! Csökkenti az étvágyat, emellett gyorsítja az anyagcserét, zsírégető hatása is van. De jelentős a koffeintartalma. (Ha érzékeny lennél rá, akkor próbált csak light-osan készíteni, az emésztésre gyakorolt hatása így sem csökken túlzottan)
2013. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet:)
2013. ápr. 4. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Az emberfeletti étvágyat az állandó cukorfogyasztás, tejtermék fogyasztás okozza. Ezzel egyetlen gyógynövény sem küzdhet meg.. És ha megküzd, az sem lesz az egészség, a fogyás és minden pozitív dolog kezdete, sajnos.
2013. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 vizililiom ***** válasza:

Van itt egy (holland) fogyasztó teakeverékem nekem, nézzük mi van benne: maté, zöld tea, szennalevél, varjútövis, nyirfalevél, moerraspiera(holland)= meadowsweet(angol) - sajnos ezt az összetevőt nem forditja a google magyarra, borsmenta, vadrózsa, egérfarkfű, hibiszkusz.


Magyarországon is biztos lehet kapni gyógynövényboltokban fogyasztó teakeveréket, én ezt itt kinnt az un. Ecoplaza-ban vettem

2013. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. ápr. 7. 01:27
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
És nyilván azért nincsenek kövér emberek Magyarországon, mert a teakeverékek a nevükhöz méltón működnek is.
2013. ápr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 vizililiom ***** válasza:
Harcművészet! Meglepően sok ember nem is gondolkodik abban, hogy teákkal fogyjon, és arról meg pláne fogalma sincs, hogy az egyszerű zöld tea is fogyaszt úgy, hogy csökkenti az étvágyat, de ha valaki csak sokat iszik, evés helyett, már az is fogyasztó hatású, hiszen elteliti a gyomrot vele. Nyilván azért is van sokkal kevesebb elhizott Hollandiában mint Magyarországon, mert sokkal többet bicikliznek meg a holland konyha kevésbé zsiros mint a magyar viszont több benne a hal és a zöldségek. Továbbá - bár ennek kevésbé van köze a fogyáshoz - sokkal kevesebb gyógyszert fogyasztanak mint a magyarok, viszont sokkal jobban hajlanak a természetes megoldások fele.
2013. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én a zöldteát próbáltam többször is, és kb. 2 hét ivás után (napi 1 liter, 1-2 filterrel, és 95-100%-os zöldtea tartalommal!) teljesen elmegy az étvágyam. Ízesíteni lehet.
2013. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!