Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tej és gabona allergia vizsgál...

Tej és gabona allergia vizsgálatot hol lehet végeztetni?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre tüneteket egyiktől sem, 25 éves vagyok, csak kíváncsiságból végeztetném el.

2013. ápr. 6. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
gasztroenterológia, de beutaló kell, és ha ezzel odamész a házi orvoshoz, hogy csak kiváncsi vagy akkor elhajt, mert épp elég nagy tömeg van ott mindennap... rádásul nem is valami finom löttyöt kell meginni, és ülhetsz ott vagy három órát szóval szerintem örülj neki hogy nem vagy allergiás rá és ne kiváncsiskodj :D
2013. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Saját zsebre nem csinálják meg?
2013. ápr. 6. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ha magán dokihoz mész akkor de, de az meg nem olcsó.. ha semmi bajod a tejtől meg a gabonáktól akkor minek dobnál ki egy csomó pénzt, és minek innál meg két deci folyadékot, aminek olyna íze van mintha beleöntöttél volna egy kiló lisztet....
2013. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Ha nincs panaszod nem érdemes megcsináltatni.

1. az,h most negatív eredményt kapsz nem jelenti,h mondjuk 2 hét, fél év múlva nem leszel-e érzékeny rá.

2. az allergiavizsgálatoknál fenn áll az a veszély,h pont az az anyag,amit most kapsz indít el egy allergiát.

2013. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes. Értem. Köszönöm a válaszokat. Egyébként a paleo életmódot folytatom éppen és csak kíváncsiságból akartam megcsináltatni ezt a tesztet.
2013. ápr. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!