Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13/L. Egyszerűen képtelen...

13/L. Egyszerűen képtelen vagyok hízni. Nem izmosodni szeretnék hanem inkább zsírosodni. Tippek amik beválhatnak? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
Szóval...13 éves lány vagyok 165-170 cm és 40 kiló. Sokan mondják, hogy nagyon vékony vagyok. Pl.: tanáraim,családtagjaim,barátnőm/barátaim...szóval szinte mindenki. Sokat csúfolnak is, de nem azért, mert sovány vagyok, hanem mert a vékonyságom miatt nincs alakom, és folyton piszkálnak vele hogy teljesen deszka vagyok, semmi alakja nincs a fenekemnek.(Tehát mindig beszólnak, hogy elől deszka,hátul léc -vagyok.) A csípőm az egyetlen ami kicsit gömbölyödik. És nagyon szeretnék hízni fenékre,combra,mellre, de hasra nem annyira. Csak az a baj hogy anyukámtól örököltem ezt az alkatot. Nagyon sokszor próbáltam már hízni de akkor is max 1 hónap alatt felszedtem fél kilót és egy tesi órával le is adtam másfelet. Szeretnék hízni, hogy végre ne legyek szó szerint 'pálcika'. Tudtok segíteni, étrendekkel vagy bármivel? Előre is köszönöm.
2013. ápr. 6. 11:12
 1/3 anonim válasza:
91%
Zabalni kell,pl szenhidratot feherjevel, naponta legalabb 5x enni,es ezt tudatosan, hogy mik tartalmaznak sok kaloriat, es este lefekves elott fel kilo turo minden nap. A tojasnak a sargaja is a hizast segiti elo ha jol tudom, szoval mehet a sok tojas is..de igazabol ha fogsz egy fogyokuras konyvet, a legjobb azt forditva csinalni.. :)
2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem az a bajod, hogy nem vagy formás. De hát akkor pont izmosodni kell, nem hízni! Mivel mondtad, hogy nem a soványságod miatt csúfolnak, ezért nem is értem miért akarsz lemondani az izomzatról. Nem vesz el sok időt egy sport elvégzése, heti 3 órád csak van az egészségért (az időd 2%-a).


A másik dolog, hogy fogyást és hízást nem lehet kényszeríteni egy célterületre. Így nem biztos, hogy kizárólag fenékre meg mellre fogsz hízni, ha teli zabálod magad. Sőt, az össze-vissza evés hatására nagyon szépen romlani fog az egészséged. Így ha fordítva csinálsz meg egy fogyókúrás könyvet, az lehet felhizlal, de nagyon szépen tönkreteszi a testi és lelki világodat.


Eszemben sincs a kezedbe adni egy tiltott ételekből álló listát. 8 óra alvás, friss levegő, sok víz, naponta egy-két gyümölcs, több zöldség. Az édességek és nassolni valók helyett pedig fehérjét (csirkemell, tojás, tej) fogyassz! Ha megvan az étrend, már bele is kezdhetsz egy erőnléti, saját testsúlyos sportba. Pont időben vagy vele. Sokan irigykednének rád, hogy nincs rajtad komolyabb súlyfelesleg, ami akadályozná az edzést.

2013. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem pont így tetszenél. csak az idiótáknak fontos a nagy segg és nagy hájas mell
2013. ápr. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!