Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van esélyem az aidsre? Többi lent

Van esélyem az aidsre? Többi lent

Figyelt kérdés
6 fiúval feküdtem le összesen,ebből 5 komoly kapcsolat volt,1 pedig egy egy éjszakás. A komoly kapcsolatoknál eleinte használtunk gumit,később már nem,rendesen tisztálkodtunk,tudtommal félrelépés sem volt,felőlem legalább is nem. Az egy éjszakás az úgy volt hogy..hát nem tudom szépen írni szóval betette 1-2mp lehetett csak és rögtön rászóltam hogy tegyen fel gumit. Ennyitől lehet esélyem a fertőzésre? Azért vagyok megijedve mert gyakorlatilag semmit nem tudtam az emberről de abban biztos vagyok hogy nem 1 nem 2 nővel volt dolga. Egyébként gumival is csak 2perc lehetett kb aztán mondtam hogy hagyjuk abba nagyon nem éreztem jól magam iszonyatosan megbántam. Szóval elszakadni biztos nem szakadt el,ondó nem került belém,orál részemről nem volt. Azért félek mert rá 1-2 napra beteg lettem,fájt a torkom,lázam vagy hőemelkedésem volt már nem emlékszem pontosan,folyt az orrom stb. és azt olvastam hogy ezek lehetnek tünetek. (Az igaz hogy télen volt és sokat mászkáltunk este a hidegben valamint fűtetlen lakásban voltunk,de nem akarom ezzel nyugtatni magam) Tesztet még nem csináltattam mert ahhoz kell 2-3 hónap,ez már eltelt,de még nem tudtam erőt venni magamon. Azóta iszonyatosan rettegek,nem tudok aludni éjjelenként. Mielőtt elmennék tesztre kérlek írjátok le a véleményeteket. Köszönöm

2013. ápr. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Esély mindig van.

Csak annak még nem jelentkeznének tünetei! Tehát most egy random megfázástól tartasz.

2013. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adele Jonas ***** válasza:
egyszerübb ha kideríted. menj el STD szürésre. jobb tudni mielött nagyobb gondot okoz a betegség.
2013. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van rá esélye, aki szexelt mar védekezés nelkul. De hogy pontosítsalak neked a HIV fertozesre van esélyed, mert ha mar AIDSes lennel annak komolyabb tunetei lennének.
2013. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is voltam hasonló helyzetben. Nekem eleg durva kiüteseim voltak, hasmenés, láz stb. En is mar az AIDS-re gondoltam es aggodtam, aztan elmentem tesztre es negatív lett. Azóta a tünetek is megszűntek. Szóval ilyen tüneteket millió dolog okozhat, ne gondolj egyből a legrosszabbra. Menj el tesztre es megkerülhetetlen a felesleges aggodast.
2013. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!