Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az a kerdesem hogyan lehet az...

Az a kerdesem hogyan lehet az anyagcseremet lelassitani?

Figyelt kérdés
szeretnek hizni mert szerintem tul sovany vagyok de akarmennyit eszek nem hizok, annyit eszek amennyi belemfer megis 1 ora mulva ugyanannyit meg tudok ennyi s nem tudok igy meghizni! valami tippetek van ?
2009. szept. 22. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

énis ilyen vagyok, énmár feladtam :D

az anyagcserédet ne akard lassítani, mert attól csak szorulásod lesz, de hízni nemfogsz, hanem beteg leszel.

2009. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
De jó neked:-)))))))))))
2009. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam is pont így volt, évekig nem hízott semmit, mintha semmi sem szívódott volna fel az ennivalókból...

(Akkoriban még 10 éves volt.)


Aztán egészen véletlenül rátaláltunk a SZÓJALECITIN kapszulára!!! Mióta ezt szedi, azóta elképesztő fejlődésnek és növekedésnek indult, évente 10-12 cm-nőtt, most már magasabb, mint mi vagyunk és végre hízni kezdett! :D


Szóval, a Szójalecitin segített, aminek van egy olyan hatása is többek között, hogy a sejtekbe a felszívódást segíti, ezért is szedik a bodyboulderek az erősítőszereik mellé, mert ezzel együtt jobban felszívódnak.


Reggelente szedj 1200mg-ot a szójalecitinből, kb. 1-3 hónap múlva látványos hízásnak fogsz indulni!

(Vigyázz, mert ha este veszed be, akkor a szójalecitin zsírbontó hatása fog érvényesülni!)


Elég sokféle szójalecitint lehet kapni gyógynövényboltokban, DM-boltokban, Rossmann-boltokban, javaslom, hogy olyat vegyél, ami 1200mg-os, azzal jössz ki legolcsóbban!

2009. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne lassítsd, örülj neki inkább. Én is ilyen vagyok, ki is használom. Zabálom a rengeteg kaját nyakló nélkül, nem kell a kilókra figyelni :)
2010. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bumbi02 ***** válasza:
én is igy vagyok, de sztem ez idővel meg fog változni mert most 17 évesként a testem több energiát igényel mint majd teszem azt 25-30 évesen...viszont hozzászoktam én is ehhez h sokat eszek napi 6-8 alkalommal és addigra viszont nem fogyasztok annyi energiát és majd akkor elkezdődik a hizás.. amennyire tudom..
2010. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!