Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyagcserémet hogyan állithato...

Anyagcserémet hogyan állithatom vissza?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, nyáron elkezdtem fokozatosan egyre jobban koplalni, fogytam 10 kilót, lelassult az anyagcserém, sokkal fáradékonyabb vagyok - sanszos hogy izomból fogytam jórészt-, levertnek érzem magam, és a közérzetem is elég rossz, illetve haspuffadás is előfordul néha.

Olvastam valami ilyesmit hogy a szervezetem átkapcsolhatott szénhidrát égető üzemmódra, de hogyan állithatnám vissza az anyagcserémet? Előre is köszönöm!


2010. nov. 5. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
elkezdesz rendesen étkezni és sportolni.
2010. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
napi 5-6 étkezés kötelezően (nem kellenek nagy adagok) és sport, sok folyadék, sok rost.
2010. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy iskolai étkezés mellett ezt nehéz betartani, persze én is volt, hogy naponta 5-ször étkeztem, de nem is kivántam annyiszor ételt - bár a koplalás miatt a szervezetem alapból kevesebbhez volt szokva-, igy csak plusz stressz volt számomra beosztani pontosan időpontra mindent, nálam ez nem működött. Rendszeres sportolást én is tervezek, a háziorvosom már ajánlott egy gyógytornászt, aki összeir egy megfelelő edzéstervet, de tudni szeretném, hogy még hogy tudnék rásegiteni arra, hogy a szervezetem zsirt, és ne szénhidrátot égessen, igy ne legyen káros a mozgás.

Van még tippetek mit tehetnék ezügyben?

2010. nov. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!