Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnám lassítani az...

Mivel tudnám lassítani az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
A gond az hogy 22 éves fiu vagyok,171centiméter és csupán 52 kiló már vagy 7-8 éve. Bár sokat sportolok elég szálkás feléptéssel rendelkezem, de mégis vékony vagyok. Barátnőmnek igy tetszem, de azért szeretnék kicsit hízni, de ez nem megy pedig nagyon sokat eszem. Bármit csinálok 7-8 éve képtelen vagyok több lenni 52 kilónál tartósan.Próbáltam csak a gép elött ülni egész nap meg fetrengeni és szó szerint zabálni, nem ért semmit. Napinta 3-4szer megyek el wcre nagydologra, és természetemnél fogva sokat mozgok. Milyen étrendel tudnám lassítani az anyagcserémet?
2009. jan. 23. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt pár napja ilyen kérdés...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__139056-..


Ide másolom a válaszomat:

Szia! Az én ötletem az, hogy lassítsd le az anyagcserédet. Nagyon sok fogyókúrázó hiszi azt, hogy ha nem eszik, vagy csak naponta egyszer és keveset, vagy kihagy pár napot és csak folyadékot fogyaszt, akkor fogyni fog. NEM!

Neked pont erre lenne szükséged.

Ha nem eszel pár napig csak pl alig, akkor a tested azt fogja hinni, hogy eljött az éhínség ideje- és mindent, egy szem zöldborsót is teljesen hasznosítani fog.

Tehát. Én most tartanék pár nap szünetet. ezu alatt oké, lemegy egy-két kiló, de az kamatostul vissza fog jönni!!! Főleg, ha utána még egy hetet eltöltesz úgy, hogy naponta egyszer eszel rengeteget, mondjuk este hat-hét körül. A sokszori étkezés gyorsítja az anyagcserét!

Én így csapnám be a szervezetemet.:)

2009. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyakran mész nagydologra az sem jó.Ez utalhat felszívódási zavarra, vitamin- és/illetve nyomelemhiányra. Szedhetsz rá probiotikumokat + valamilyen vitamin és ásványianyag készítményt (pl:Bres csepp).De jobb ha ezt az orvosoddal beszéled meg. Amúgy a vékony emberek(én is az vagyok) elég ideges típusuak,stresszesebbek, esetleg hiperaktívabbak vagy gyorsabb életvitelűek.Ha ilyesmivel is küzdessz próbálj meg kicsit lassítani. :)
2009. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!