Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket szabad enni...

Milyen ételeket szabad enni ha valaki fogyókúrázik? Hatalmas testről van szó. Torna, aerobik nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
zöldségek, fehér húsok.
2009. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Fehér húsokat (pl. pulykamell), zöldségeket és desszertként gyümölcsöket. Zöldségeket inkább nyersen, párolva fogyasztjuk, gyümölcsöket szintén. A húsokat nem nagyon sózzuk, óvatosan fűszerezzük, minél kevesebb zsiradék hozzáadásával készítjük.
2009. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tornáztam 125kg-al,mindent ettem csak jóval kevesebbet,ja és a rántott húst és a sült krumplit elfelejtettem.Kisadag sütiket sütöttem így ha el is fogyott aznap fele annyi volt! Ne vonj meg magadtól semmit mert beleőrülsz "amit nem eszel meg ,attól nem hízol"!Én nem ettem 2x,csak 1x! a tésztát és a többi kedvencem,nasiztam is de csak egy -egy darabot,szóval nem hiányzott semmi ,bár a gyomrom korgott1-2 hétig ,de fogytam 1 év alatt 32kg-ot és ennek már 7éve és nem jött vissza! Sok sikert és kitartást kívánok!:)
2009. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom a Reishi Gano teát, ez egy zöld tea amiben Ganoderma gomba van. Lúgosító- méregtelenítő hatása mellett, csökkenti az étvágyat és még folyadékot is viszel be a szervezetedbe. egy filterből 1,5 liter tea készül, arra kell figyelni, hogy max 70 fokos vízzel szabad csak leönteni a filtert, a benne lévő gomba miatt.
2014. szept. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!