Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki úgy fogyókúrázik,...

Van aki úgy fogyókúrázik, hogy: mindenből csak keveset? Pl. Egy kocka csoki, tortából csak egy kisebb szeletet, persze ezt nem mind egy nap! Van ilyen fogyókúrás?

Figyelt kérdés
Én így fogyókúrázom, de persze le is mozgom mert mindennap futok 45-50percet (+ lépcsőzök.) :)
2011. aug. 21. 19:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem teljesen más étrendem van, 2-1 hetes ciklusú.
2011. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én igen:)
2011. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én így csinálom,mivel nem vagyok hajlandó lemondani az ízekről.mindent eszek csak keveset ha lehet vacsorát is 6-7körül elintézem vagy 1gyümölccsel v 1 joghurttal.mindennap mozgok 2-4percet nekem nagyon bejött 1hét alatt is látni az eredményt
2011. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocs,az húsz-negyven perc akart lenni:D
2011. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-4 percet mozogsz? :O nem irtad el? :D amúgy én azért csinálom így mert 14éves vagyok, és nem lehet megvonni semmit a szervezetemtől mert még fejlődésben van. (:
2011. aug. 21. 19:34
 6/12 A kérdező kommentje:
na úgy már más. :D amúgy még annyi, hogy mindenkinek így kéne fogyókúrázni szerintem. :/ és akkor nem lenne ez a koplalás meg ilyenek. :S
2011. aug. 21. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Van, de sajnos ehhez kell a legnagyobb akaraterő. Nagyobb, mint a koplalásos-zabálásos fogyókúrához. Nekem igazából attól függ milyen napom van, ha bal lábbal kelek fel, akkor van a koplalós-zabálós, de ha jó napom van, akkor meg tudom állni hogy mindenből csak keveset :) ez 2 éve így van, tökéletesen elégedett vagyok magammal, persze nagyon sokat is mozgok..:)
2011. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na igen, tudni kell megállni! :D elég nehéz pl. csak egy kocka csokit enni. Valaki ezért inkább nem eszik egyet sem. :S:D
2011. aug. 21. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, csináltam már ilyet is, de közel sem volt annyira hatékony, mint mikor nem bűnözöl semmit. Értsd: a mindenből keveset módszerrel fél év alatt fogytam 4 kilót, a rendes diétával pedig 2 hónap alatt 7et... kicsit nemmindegy :)
2011. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jo de én ledolgozom ezeket.
2011. aug. 21. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!