Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma? 15\L

Sokat ettem ma? 15\L

Figyelt kérdés

reggel \ délelőtt : 2 db májkrémes zsömle ( korpás )

délben : rántott halszelet, fél maroknyi sült krumplival

délután : mákos csiga 1 db ( Lidl )


2013. ápr. 15. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Zöldséget és gyümölcsöt nem nagyon látok, így azt mondom, hogy inkább keveset.
2013. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsánat ezt tegnap ettem, a kérdést rosszul fogalmaztam :P
2013. ápr. 15. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem sok, inkább hiányos. Ha valamiféle diétát követsz, vagy kalóriát számolsz, avgy mittudomén, akkor ne sült krumpli, meg szénhidrátot egyél. Az étkezésedből egyedül a regeglit tartom normálisnak. Inkább egyél kicsit többet, de "minőségibb" kaját. Pl. a fél maroknyi sült krumpli helyett, inkább egy tányér rizst, párolt zöldséget, salátát. Sokkal több zöldséget, gyümölcsöt.
2013. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szénhidrátból bőven eleget, fehérjéből eleget, rostból talán eleget, vitaminból semennyit.
2013. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A májkrémes zsömle em igazán értékelhető ételnek. A hal jó abból ehetsz amennyi jól esik, az olajos sültkrumpli nem az igazi, a mákos csiga szintén nem értékelhető. Ugye ez most csak egy kivételes nap volt? mert ha mindennap így eszel az probléma. Napi 5ször egyél keveset. Teljes kiörlésű kenyeret egyél sonkával,csirkével, zöldségekkel, mehet a tojás, szénhidrátnak pedig ne péksütit egyél mert egészségtelen és hájas leszel tőle inkább rizsből,krumpliból,nem cukros zabpehelyből kéne bevinni. + zöldségek, gyümölcsök és 1-2l mentes viz. Ez a kajálás amit csinálsz irtó egészségtelen! Fiatal vagy, van időd odafigyelni rá, tedd meg márt pár év múlva a mákos csigától kialakult narancsbőrt nehéz lesz eltüntetni Tapasztalat:D
2013. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget :D és igen ez csak kivételes nap volt.. havonta max 1x eszek így ha nagyon muszáj..
2013. ápr. 15. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan rákérdeztél egy olyan napra, ami havonta egyszer van?


És akkor mégis miért kérdezted? Ha 29 napig egészségesen eszel, most kenyéren meg péksütin éltél egy napig, miért kérdezed hogy sok-e? Hát nem mindegy, ha egyébként rendes ételeket eszel?

2013. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!