Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sokat ettem?

Túl sokat ettem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nehéz így megállapítani (nekem még úgy is lehetetlen, hogy meg tudom nézni mi milyen fajta), de az lenne a kérdésem, hogy sok az, amit ma ettem?

Fél adag rizs

2 pici csirke felső comb fűszeresen

2 bagett (mini, amit a Lidl-ben lehet kapni)

4 szelet párizsi

8 karika uborka

2 csemege uborka


Tudom, hogy nincs teletömve vitaminokkal, de ez van itthon, ezt kell enni. Csak félek, hogy attól, hogy nincs pénzünk, az ilyen étkezés mellet is hízni fogok.


2013. jan. 22. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
egész napra egyáltalán nem sok.
2013. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok? Én ettől éhes maradnék, az tuti. :D
2013. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kevés is.
2013. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én éhen halnék
2013. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon kevés, ennél több ételre lenne szükséged!
2013. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, a Lidl-ös bagettet ajánlani tudom, mert én nagyon jóllaktam egytől is, ugyanis nincs felfújva, legalábbis nálunk. Pont azért féltem, hogy sok lesz, mert abszolút nem voltam éhes :D De köszönöm nektek a válaszokat és hogy értelmesen írtatok, mert ahogy elnéztem, ez itt elég ritka. Féltem, hogy betalál valami fitnesz guru :D
2013. jan. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!