Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egészséges ha valaki 2hét...

Az egészséges ha valaki 2hét alatt 7 kg-t fogy?

Figyelt kérdés
Van két hetem a ballagásig és addig muszáj lesz lefogynom 7 kg-t. Ha esik ha szakad mindent megteszek érte! Szerintetek ez egészséges ennyit lefogyni? És ha sikerül nem fogom gyorsan visszahízni?
2013. ápr. 20. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem fogsz 7 kilót fogyni akkor sem, ha nem eszel semmit. Előbb kellett volna észbe kapnod. Nem ajánlatos elkezdeni koplalni, mert a szervezet takaréküzemmódra vált, és ha újra elkezdesz enni, ragadni fognak vissza a kilók, lehet, hogy több is, mint ami volt. Szóval kezdj el egészségesebb életet élni mostantól, a heti fél kiló fogyás és az életmódváltás a garancia arra, hogy ez tartós lesz.
2013. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Heti fel kilonal azert latvanyosabb eredmenyt is el lehet erni, de azert ne vidd tulzasba es ne legyen tul drasztikus eletmodvaltas! Azt szoktak mondani, hogy 4 het kell ahhoz hogy te magad eszrevedd, hogy valtozik a tested, 6 het ahhoz, hogy ez masnak is feltunjon. A sportolast probald meg rendszeresse tenni, pl futas-torna-uszas, en ezt szoktam, neha lemegyek az edzoterembe, de ami nagyon fontos, hhogy az etkezesre is figyelj! Nasik helyett ragcsalj zoldsegeket, gyumiket, sose edd tele magad, de etkezest se hagyj ki, este mar ne egyel nehez kajat, es vezess be valami rendszert, folytonossagot az eletviteledbe. Heti 2-3 kilo az idealis sulyvesztes szerintem, de ez sok mindentol fugg, remelem segitettem, udv :) L/20
2013. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!