Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kevés folyadékot iszok...

Nagyon kevés folyadékot iszok mit csináljak hogy több folyadékot tudjak inni? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nagyon kevés folyadékot iszok egy nap kb. fél litert iszok! és emiatt sokszor szédülök és véralvadásom is van! de valamiért nem tudok több folyadékot inni mert akkor hányingerem lesz..mit csináljak hogy többet tudjak inni??

2013. ápr. 22. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
én egy időben beállítottam a telefonomba az emlékeztetőt, hogy óránként csörögjön hogy igyak. ha androidos telód van akkor ajánlom a water your body alkalmazást, ez ugyanezt a funkciót tölti be. másik: én megelégeltem hogy keveset iszok és elkezdtem másfeles vizeket venni(100-150 ft közt van az ára maximum) és az volt a motivációm, hogy amig azaérek addig megigyam. egy ideje meg úgy vagyok, hogy egy délelőtt simán megiszok 1,5 l-t.
2013. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szoktasd magad hozzá, nah meg legyen nálad palack tele vízzel/teával.
2013. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!