Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma? 16/L

Sokat ettem ma? 16/L

Figyelt kérdés

joghurt+alma,málna,dió


kakaóscsiga(+tejeskávé,2 kocka cukor))


egy tál rizs+ kevés ragu (husi,borsó,szaft))

tejes jóreggelt kesz (1/2 csomag)


magnum black jégkrém


saláta

egy szelet husi+gombás tejszínes cucc (amiben sült)

3 db fánk,nutellával



#hízás #mennyiség #kalóriria
2013. ápr. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnik soknak. Bár sok egészségtelen kaját eszel (kakaós csiga, fagyi, fánk) ezekből napi 1 is sok.
2013. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre azt szoktuk, írni, hogy nem.


Reggel az alma, málna, dió (nem írod mennyi) tartalmaz hasznos tápanyagokat, a joghurt ezt eléggé lerontja.


A kakaóscsigás dolog élettani szempontból egy kis katasztrófa volt, nem több.


Az ebéd kevés (kevés ragu) a rizs, keksz lófittyet nem számít, semmi értelmet nincs bennük.


A jégkrém ugyan segíti a hízást, de a tested megfelelő működéséhez semmit nem ad.


Saláta jó, újabb értelmes étel.


Hús jó, tejszínnel még szívni fogsz. Iszonyatosan szemét hatása van az egyszerre fogyasztott tejnek + húsnak. A tej már magában is igen kerülendő.


Fánk.. :)


Kb. a megevett ételeid harmada, negyede lehetett értelmes, tehát kb. 3x- 4x ennyit kellett volna enni, de édességek, rizs, fánk stb. nélkül. Ezért ettél igen keveset /hasznos élelmiszerekből/ és jól sokkoltad a szervezetedet kifejezetten problémás cuccokkal. Na de választ adtál miért van sok elhízott ember. Mert sokan minden nap így esznek.

2013. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remek,ilyeneken élek az utóbbi időben és SEMMIT nem híztam
2013. ápr. 23. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
és vagy hozzá 16 éves.. nagy dolog nem hízni 16 évesen.
2013. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit sok az édesség, de nem szemét, sz.r kaják, amíg máshol éhezés van, addig nem sz.r egy ksi rizs pökrölttel, egy kis tejszínes hústól semmi bajod nem lesz.

Én mondjuk nem ehetek édességet mert figyelnem kell az alakomra mert rám jött pár kg, de ha te nem vagy elhízva és jól laktál akkor egészségedre.

Ha később hízol majd vissza veszel(ha úgy gondolod)

mondjuk a kakaóscsiga helyett ehetnél tízóraira szendvicset korpás zsemléból sonkával, sajttal, főtt tojással és zöldségekkel, de néha a péksüti is belefér.

Az esti fánkot szerintem kihagynhatnád, vagy ha nagyon éhes vagy egy kis dió vagy egy alma jól tud jönni.

2013. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az kakaóscsiga, fánk, fagyi, csoki és társaik egészségetelenek! Az, hogy nem hízol tőlük még nem azt jelenti, a szervezetednek ezzel jót teszel. Ennyi erővel mindenki aki ektomorf alkat élhetne nutellán meg gumicukron...
2013. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. pontosan.


de lényeg hogy a megbetegítő kajákat is tiszteljük. ilyen szempontból én elég rossz ember vagyok.

2013. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég durva,ne forduljon elő többször sztem...Vagyis gyakran semmiképp!
2013. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!