Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánom annyira az édeset?

Miért kívánom annyira az édeset?

Figyelt kérdés

Az van hogy sosem voltam édes szájú, és nem is bírtam sok csokit meg édes sütit enni. Általában inkább a sós sajtos ételeket szeretem /szerettem. Bő 3 hónapja nem otthon vagyok, hanem külföldön, egy semesterre, és ok nem eszem a hazai izeket, de nagyjából ugyanúgy étkezem, sőt talán még egészségesebben is. De egyszerüen annyira kívánom az édeset (főleg csokit és fagyit (itt megettem 2 tábla csokit egymás után! sohanem ettem ennyit max 2-3 kockát egy táblából)) már- már betegesnek gondolom. 2-3 óra környékétől csak édes dolgokra tudok gondolni (ha kajáról van szó :)) és nem csillapodik. Szerintem mindennel próbálkoztam, túl ettem magam édességekből, gyümölcsöt ettem helyette, kihagytam napokat hátha megszokja a szervezetem és újra visszaáll és elmúlik. De egyszerüen nem csillapodik. És nem értem az okát. És szeretnék rajta változtatani mert szerintem ez az édes utáni vágyakozás már nem egészséges. és már az akaraterőmben is kételkedem, pedig azzal sem volt soha gond...

szóval ha valaki esetleg megtudná mondani hogy mi lehet bajom és hogy hogyan változtassak rajta, bármiféle tanácsnak örülök!

(teljesen egészséges vagyok (eddig semmilyen étkezési problémám nem volt) hetente kb 2-3x futok(otthon is!))



2013. ápr. 30. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!!!
2013. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) nem!
2013. ápr. 30. 18:46
 3/3 anonim válasza:
méresd meg a cukrodat, lehet azzal van baj :) :/
2013. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!