Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, hogy az európaiak...

Igaz, hogy az európaiak elvannak hízva? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 15:39
1 2
 1/13 klopusz ***** válasza:

Nem csak az európaiak, ezért ez így nem igaz.

A teljes fejlettnek mondott világ küzd ezzel a problémával. Hogy miért? Egészségtelen ételek (zsírok, gyorskaják, stb.), nulla mozgás, csak a fenék növesztése a számítógép és a tévé előtt.


Amúgy szerintem valóban elkeserító, ahogy az emberek kinéznek és sajnos már az óvodásokon, kisiskolásokon látszik a túlsúly.

2013. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ez pl.az amerikaiakon miért nem látszik?
2013. máj. 7. 15:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Amerikaiakon?? Te nem láttál még elég amcsit, azt hiszem :D

Ott van a legtöbb elhízott ember.

2013. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amerikában már üzletek vannak a kövérek számára. Beáll a kocsijával a parkolóba. Ott olyan bevásárlókocsik vannak, amik kis motorral működnek. Elöl van a pakolós rész, utána van a felülős rész . Olyan magasan vannak az árucikkek, hogy még csak le se kelljen szállniuk. A fenekük viszont bugyog lefelé a kocsiról.
2013. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az Egyesült Államokban és Kanadában sokkal több a kövér ember, s sokkal kövérebbek, mint Európában
2013. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...láttam amerikai fiatalokat és azok sokkal vékonyabbak mint az itt élők. :D
2013. máj. 7. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Egészségtelen életmód, egészségtelen ételek fogyasztása, mozgásszegény életmód miatt.
2013. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Túlsúlyosként a turkálókban mindig a kanadai bálákat keresem, ott mindig bőven kapok magamra mindent és még választék is van. Ellentétben az angol turikkal...
2013. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne az amerikai filmeket nézd, vagy ha mégis, nézd meg a statisztákat is a háttérben!
2013. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 175/90-es habtestemmel még sehol nem éreztem magamat olyan soványnak mint az USA-ban. Ne a Baywatch-ból indulj ki.
2013. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!