Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az activia VIP programban...

Az activia VIP programban sikerült már valakinek garantált havi ajándékhoz jutni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a palacsintasütőre kezdtem el gyűjteni (de am előtte is rendszeres Activia fogyasztó voltam), de sajnos elfogyott, pedig már 18. kódom volt... Utána jött Pocak báb, tesómnak egyet beszereztem belőle. A sütőformára nem használtam kódokat. Aztán a körömlakk.... Nagy nehezen sikerült :) Kíváncsi leszek, mi lesz a jövő hónapban az ajándék, és hogy sikerülni fog-e.... Kódom már nagyon sok van, több mint 100 darab.
2013. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Sajnos még nekem sem sikerült, bár én még megigényelni sem tudom a garantált ajándékot, pedig elolvastam már kétszer a szabályzatot :( 41 kódom van és nem értem, hogy küldöm be az ajándékigénylést. Küldök nekik e-mailt esetleg? Segítsetek! Köszi
2013. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok, már 3. napja ülök a gép előtt de most igazából azt sem tudom melyik opció alatt lehet beváltani mert ma pl láttam h a a napiból van még 42 de nem volt olyan ikon h " kódok beváltása" vagy hasonló... a kuponbeváltásnál kell alul a havi ajándéknál vagy a havi ajándék résznél ahol ki irja h ne csüggedj ha már elfogyott... ??
2013. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem is ez lenne a kérdésem, hogy a kupon.activia.hu domain-en belül hol lehet beváltani beváltani a kódot? Hol kellene frissítgetni, hogy egyáltalán egy gombot legyen esélyem látni.

Pl.: [link] vagy [link] havi-ajandek/ vagy hol? :)

2013. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vucsi66 válasza:

Igen! Mi nyertünk már naptejet, papucsot, fülhallgatót, újságokat, és a mai napon Netpincér utalványt is. :-)

Pontban délben jelenik meg a gomb a beváltáshoz. Előtte F5, F5, F5..., ha látod a gombot, azonnal nyomni kell. Még így is nehéz bekerülni az első 100-ba. Sok ezren próbálkoznak naponta.

2013. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!