Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az activia VIP programban...

Az activia VIP programban sikerült már valakinek garantált havi ajándékhoz jutni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Vajon milyen ajándékot adhatnak egy Activia programban?


Nekem most az jutott eszembe, hogy valami joghurtot. Jézusom de beteg.. és mit csinál az ember egy joghurttal? :D Hajára keni?

Bőrápoló szer? Vagy most volt egy kérdés a joghurtos tampon hatékonyságáról..


Megenni biztos nem kéne.

2013. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

www.activia.hu


TÁJÉKOZÓDJ, mielőtt hülyeséget írsz!

Minden hónapban van valami nagyobb ajändék amit a kódokkal välthatsz be!

Csak eddig nekem még nem sikerült! Vagy nincs még vagy mär elfogyott!! :(

2013. máj. 15. 10:13
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Oké, sorry.


Csak a topikból indultam ki "Egészség » Táplálkozás" és ebből arra következtettem, a legnagyobb ajándék az lenne ha az életben nem lennél rákos, inzulinrezisztens, cukorbeteg. Ez viszont nem fér össze az Activiával.

2013. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát ezek sajnos nem az ACTIVIA JOGHURTOKON múlnak!

De ez a kupon beválltás elég gyenge eresztés!

Már reklamáltam, hogy eddig eg hónapban sem tudtam beváltani a kódjaimat, mire azt mondták üljek gép előtt ma pontban 12h-kor, én előtte 5 percel itt ültem már, majd 12:01 perckor bejött a havi ajándék és rögtön hozzá a szöveg:

"Ne csüggedj, ha ma lemaradtál a garantált ajándékról, mert a holnapi napon újabb 100 db csomag várja a 20 kódot feltöltő VIP tagokat!"

Hozzá a kép: még 1400 db az 1500db-ból! (Naponta 100 db-ot "engednek"??? állítólag beválltani!) De már rögtön így ugrik be a szöveg! Röhely!!!

Tehát még az esélyét sem adják meg, hogy beválltsam a már előre feltöltött kódokat!

2013. máj. 15. 12:25
 5/15 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is. :( egy nagy csalás az egész. már 2. napja próbálom. első nap tényleg egyik pillanatban még nincs, 5 mp-el később már nincs. tegnap már azt írták ki, hogy eleve az egész oldal pont akkor 12:00-kor nem elérhető. elég szomorú dolog...
2013. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NorbiX95 válasza:
Én is így jártam. Néztem, hogy mikor lesz elérhető, 11:58-tól ültem a gép előtt addig még nem, 12:01:01 másodperckor már sehol nem volt az egész...
2013. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Danone (L)

Láv! :)

2013. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Nagyon szerettem volna a körömlakkot, de már látom, hogy egy nagy csalás az egész. 11:59-kor még 600 db volt, 12:01-kor már csak 500. Kétlem, hogy egy másodperc alatt százan beváltották volna.Átverés az egész!
2013. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem sikerült megszereznem minden ajándékot. A lakkot még még nem küldték, de a többit meg is kaptam. Csak annyiban átverés, hogy hiába "garantált" az ajándék, nagyon gyorsnak kell lenni, mert kevés a készlet az ajándékból a felhasználók számához képest...
2013. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ha egyszerűen nem lehet? 12:00-kor, pontban elfogy. A lehetőség sincs meg rá. Nincs ott a gomb, hogy kérem az ajándékot, Én írtam az activiának erről egy levelet, persze nem válaszolnak rá...
2013. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!