Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szénhidrát függőség? Mit kell...

Szénhidrát függőség? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

azt hiszem szénhidrát függő vagyok :(

1,5-2 hete csak szénhidrátot zabálok, de töménytelen mennyiségben. azóta fel is jött 3kg (előtte 43kg, most 46kg) ami azért rossz mert verseny sportoló vagyok és 44kg-ban szoktam versenyezni. próbáltam visszafogni magam, de sehogy sem megy!

mit csináljak? hogy kezeljem? kb mennyi idő amíg a szervezetem visszaáll a "normális" kajákra? mennyi idő kell h visszaálljon a súlyom??

napi 1,5 órát edzek

L/16 155/43-46


2013. máj. 19. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kell pár hét a visszaálláshoz, és akaraterő.


Jól kell laknod zsírral, zöldséggel és hússal. Akkor nem lesz hely a gyomrodban keményítőnek. Pár napig, hétig kibírod így (összeszorított fogakkal) aztán jobb lesz a sportteljesítményed mint valaha. Akarat kell hozzá, és minél kevesebb kísértés.

2013. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm!

tudom, hogy nehéz lesz, de a siker érdekében bármit :)

2013. máj. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!