Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szénhidrát-szegény diétával...

A szénhidrát-szegény diétával mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy szénhidrát-szegény diétát kell majd tartanom. Szerintetek mennyit lehet ezzel fogyni? És még egy fontos kérdés: a melleim mennyire fognak összemenni?

2013. máj. 4. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani,attól is függ mennyit mozogsz.
2013. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem azt, hogy mennyit kell mozogni, és hogy, majd a diabetológus mondja majd meg. Olyan betegséget diagnosztizáltak most nálam, aminek velejárója az inzulinrezisztencia, és azt csak diétával lehet kezelni, hogy ne menjen át 2-es típ. cukorbetegségbe. Nincs rajtam sok felesleg, csak egy kis hasi-husi, a combomon egyáltalán nem zavar. Viszont ha a cicim menne össze, az zavarna. Ha többet mozgok, akkor nem megy annyira össze?
2013. máj. 4. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak olyan területek ahonnan kifejezetten fogyni szeretnél(nálad a hasad),az általános mozgás mellett a hasi területet kell megdolgoztatni jobban.Akkor onnan lesz kifejezettebb a fogyás és nem a cicidről.Keress hasizom gyakorlatokat.
2013. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én eddig azt hittem, hogy semmiféle módon nem lehet befolyásolni, hogy honnan megy le a zsír, de ezek szerint egy kicsit talán rá lehet segíteni.
2013. máj. 5. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Nézz utána a neten,biztosan vannak olyan gyakorlatok itt is,ami kifejezetten erre a területre hat.
2013. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!