Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha csokifüggő...

Mit csináljak, ha csokifüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Mert gondolom ez már az... naponta 1 tábla vagy egy bonbon, ha nincs, kutatok a szobámban az üres dobozhalom mellett, ha tényleg nincs, pótolom vmi sütivel,más édességgel... rémisztő vagyok magam számára :/

2013. máj. 19. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

De aranyos vagy :) Vizsgaidőszakban napi 3 tábla csokit eszek meg... és még így is a sovány kategóriát súrolom a BMI szerint.

Ha nem leszel ettől Nagy Popsimon, akkor semmi gond nincs, a csoki finom , a csoki jó. :D

Az lenne rémisztő ha napi egy dobozzal szívnál vagy ha délelőttönként 3-4 felessel indítanád a napot. A csoki max akkor ijesztő ha nem adsz belőle másnak :D

2013. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod állni, hogy pár napig nem eszel semmilyen édességet, akkor már nem fogod annyira kívánni, nálam bevált. Egyél helyette gyümölcsöt, nassolj sótlan mogyit, diót, mandulát.
2013. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es: Te is aranyos vagy, hogy ilyet írsz:) Én is sovány vagyok.

2-es: Köszi, ilyesmit várok/vértam.

2013. máj. 19. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll. Nem kell megvenni, ne akard enni, le fogsz tudni szokni róla.. El lehet terelni a figyelmet hasznosabb elfoglaltsággal, aztán meg is feledkezel a csokiról. Legjobb ha NINCS OTTHON SEMMI ami a függőségedet erősíti.
2013. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, saját magadnak csinálod a bajt!


Semmi bajod! Egyszerűen emberből vagy! Csokiimádó vagy? na bumm, és akkor?


Az egyik legjobb nyugtató...és legális, és finom, és könnyen hozzáférhető, és tápláló, és...mint már írtam...finom!


Ha nem hízol tőle, akkor ne görcsölj, ne akarj leszokni róla, mert a csoki által nyugodtabb ember maradsz, és örülj, hogy csak ez a mániád..


Gondolj Gombóc Arturra..egy arany pofa..


ja, talán annyit, hogy ügyelj a minőségre!

2013. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tele van cukorral. Konkrétan ez még nem halálos :D

Csak előkészíti a testet már letálisabb problémákra.

2013. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég gyenge.. mi jutott eszembe..


"szilvás buktát, mert azt szeretem".


Van amúgy cukormentes csokoládé (és készíthető házilag is) ami lényegében pff... nem rossz kaja. Mármint beteg senki sem lesz tőle.

2013. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os: ma is tanultam 1 új szót, hát, csaknem, remélem

7-esnek pedig az mondom, ettem már diabetikus csokit, naon fini volt, omlós, olvadós, csak drága, itthon még ilyesmit nem kiviteleztem, mondjuk a tegnapi bodzás palacsintában kis cukorral meghintve nem volt sok cuki, de ettem is rá csokit.

Vki írta,h ne legyen itthon, hát vmennyivan,és nem fogom kidobni... az a baj,h nagyrésze anyáé ő meg erre allergiás, h megeszem az övét :D(ritka az ilyen eset)

2013. máj. 20. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom ínyenc vagy, nem csak egy Habzsolháp...
2013. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!