Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pszichés falási rohamok...

Pszichés falási rohamok megakadályozása érdekében mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Folyamatos falási rohamokkal közködök, amikor neki kezdek enni egyszerűen nem bírok leállni, összeeszek MINDENT ami van! Utána megbánom, de a jelen pillanatban mikor épp eszek nem érdekel semmi, csak az hogy ehessek. Miért van ez? Kérlek adjatok tanácsot, hogyan szüntethetném meg ezt a pszichés betegséget. De azt ne írjátok, hogy próbáljak meg ellenállni, mert ezt én is tudom, hogy ellen kellene állnom, de egyszerűen nem tudok. Tudathasadásnál ez lehetetlen. Nincs önkontroll!

2013. máj. 21. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne ,hogyha leállnál a gyorsan felszívódó szénhidrátokkal(gabona,rizs,burgonya) , mert ezek megemelik a vércukorszintedet ez miatt nem laksz jól és leszel még éhesebb.


Ha érdekel nézz utána a paleolit táplálkozásnak.

2013. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam. Normális kajákat kell enni.


És megtalálni a pszichés okot :S

2013. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jelenleg azt csinálom, hogy kicserélem a hűtőben lévő kalóriadús élelmiszert egészségesre és ha rám jön az ehetnék, akkor legalább egészséges és kevésbé kalóriás

ételeket eszem. Azt tapasztalom, hogy kevesebbszer jön rám az evészet :) Most már csak akkor tör rám, ha elkezdek enni vagy meglátom, de magamtól nem gondolok rá! :D

2013. máj. 28. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek az is oka lehet, hogy rosszabb minőségű táplálékokkal ugyan úgy éhezik a testünk mintha nem ennénk.. - így érthetők a falásrohamok. Jobb táplálékokkal nincs biológiai éhezés, ezért szűnnek sokaknál a falásrohamok.


Ajánlom a sok zöldséget és a zsírfogyasztást, mindkettő segít hosszú időre energiához jutni, persze a fehérje (húsok) is.

2013. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!