Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lemehet nyár végére -20kg?

Lemehet nyár végére -20kg?

Figyelt kérdés
Fehérje diétát csinálom, de nem annyira drasztikusan, mint a mintaétrend, csak elhagytam a magas szénhidrát tartalmú ételeket. Emellett gyorsan sétálok minden nap min. 2 órát, és tornázom esténként fél órát. 158 cm vagyok, és 84 kg, egy hét alatt fogytam 1.5-2 kg-t. Augusztus végére szeretnék olyan 62-64 kg körül lenni. Szerintetek menni fog ezzel a módszerrel?

2013. máj. 26. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs. Az a 2kg meg nem átlag, hanem kezdeti gyors fogyás, ne aggódj, olyan hét is lesz amikor semmit nem fogysz, pláne 84kg-ból.
2013. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem!Ha le is fogynál ennyit, azt izomból tennéd, és a diéta után nagyon hamar visszahíznád. Én 20 kilót kb. 9-10 hónap alatt adtam le. Mondjunk én nem sportoltam mellé semmit, de havi 1-2 kilónál több nem jó, mert izomból fogyod le, és megterheled a szíved. Fogyás általában 2-3 hónap után beragad úgy is egy kisebb időre.

Amit leadtál az nem zsír csak víz.

2013. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt nem kifejezetten diétának gondoltam, hanem végleges étrendnek. Nem szándékozom abbahagyni. Ha lement mondjuk 6-7kg akkor elkezdenék intenzívebben mozogni, de még nem merek mert elég sok a súlyfeleslegem, így csak tönkretenném az ízületeimet. Azért kezdetnek talán nem olyan rossz, végül is, nem is inkább gyorsan szeretnék fogyni hanem tartósan. Mit javasolnátok nekem? 23 éves vagyok, és könnyű fizikai munkát végzek napi 8 órában. Eddig kényszeres evő voltam, ezt próbálom leküzdeni :)
2013. máj. 26. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Az átlagos egészséges fogyás mértéke kb. 0,5-1 kg hetente.

Ha sikerülne is ekkora súlyt leadnod, hamar visszajönne sajnos. Próbálj egy egészséges rendszerű diétát alkalmazni, amit életvitelszerűen folytathatsz a súly leadása után is. Sok sikert azért a fogyáshoz!

2013. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!