Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hülye voltam, nem figyeltem...

Hülye voltam, nem figyeltem és félkész terméket ettem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Gyorsan kellett kaja, beugrottam a Pennybe kivettem a fagyasztott sajttal töltött pulykamellet, de nem azt amit mindig szoktam, amit mikrózni kell, hanem a másik fajtát, ami csak félkész. Nem volt nagy különbség ízre. Öt percem volt enni, ezért nem figyeltem. Elment az egész napom szépen nyugodtan, semmi bajom nem volt. Amikor újra hazaértem, akkor jöttem rá, hogy ezt nem kellett volna. Most sincs semmi bajom, csak attól félek később lesz. Valaki ért ehhez? Mit várhatok?
2013. máj. 30. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg hasmenésed lesz...
2013. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Impotens leszel.
2013. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnap meglátod a reggeli nagydolognál :) Egyébként, ha gáz lett volna, már szenvednél a tünetektől.
2013. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem semmi bajod nem lesz. amikor még nem találták fel a tüzet, az ősemberek is félkészen ették a fagyasztott sajttal töltött pulykamellet.

és valóban: egy komoly gyomorrontás hamar okoz tüneteket.

(Ha a pulyka puha volt, az azt jelenti, hogy már ledarálták, megfőzték és tele rakták tartósítószerrel.) Holnap este írd meg, hogy hogy vagy?!!

2013. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmire sem számíthatsz. Az ember mielőtt a tüzet megismerte mindent nyersen evett meg.
2013. máj. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. kollégista vagyok, és teljesen egyedül voltam itt tegnap este, kicsit megijedtem. Igazatok volt, semmi bajom nem lett.
2013. máj. 31. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Félkész termék, azaz?


Az ember nyers húsevő (és zöldségevő). A főzés luxus.


Sajttal töltött pulykamell: a sajt viszont káros, ha panírozott akkor a panírra tucat okot tudnék írni hogy miért nem kellene elfogyasztani..

2013. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!