Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! Mi lehet az oka? Már nem...

SOS! Mi lehet az oka? Már nem bírom tovább! 18/L

Figyelt kérdés

Már a sírás elfog mikor az evésre kerűl a sór, főleg mikor szilárd kajáról van szó (kenyér, kifli stb.)Már rettegek az evéstől! Szóval arról van szó, hogy ha lenyelek valamit (főleg szilárd dolgot) megakad a torkomban és megy félre, vagyis félrenyelek, ja és olyan rossz ez az érzés, érzem, hogy megy félre a kaja és nyelnem kell egyet, hogy visszamenjen a helyére, ami sokszor nagyon nehezen megy, és utána ezerrel dobog a szívem!

Ezelött egy héttel gombócot éreztem a torkomban, két napja elmúlt és azóta van a fuldoklás.

Rettegek, hogy egyszer meg fogok fulladni!:( Légyszi segítsetek! Mi lehet ez?


2013. máj. 31. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mióta van és mi válthatta ki?
2013. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennek kell lennie egy kiváltó oka. Nekem például van egy rossz élményem egy bizonyos gyógyszerre és ha bármilyen gyógyszert veszek be ha nagyon közel vagyok a számhoz hogy bevegyem a pirulát el kezd remegni a kezem. Ezt a tudatalatti csinálja...
2013. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam, hogy a reggeli gyógyszerem az ágyban veszem be kevés vizzel. Talán ez is okozhatja! De légyszi segítsetek!!!
2013. máj. 31. 14:06
 4/8 A kérdező kommentje:
De eddig is így csináltam, és minden rendben volt!
2013. máj. 31. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, talán túl kevés folyadékkal vettem be egy gyógyszert és bármit próbáltam enni nagyon fájt, hiába rágtam esetleg meg jobban. Aztán egyszer csak elmúlt..
2013. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Milyen vizsgálatokon voltál?
2013. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm orvoshoz menni!
2013. jún. 2. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy képalkotó módszer kizárna pár dolgot.. én azért vizsgáltatnálak meg röntgennel/ultrahanggal, hogy világos legyen hogy valami pszichés gond lehet a háttérben.


Ugye így látatlanban 'akármi' lehetne, ezért lenne jó egy hagyományos orvosi képalkotó vizsgálat.

2013. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!