Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek leáll az emésztése?

Figyelt kérdés
Ritkán van székletem, általában hetente 2 alkalommal, szerencsésebb esetben 3x. Most viszont legalább 1 hete nem sikerült elmennem. Reggel bevettem egy hashajtót, de semmi. Amit ebédre ettem kaját még mindig a gyomromban érzem, sőt mi több, szinte a torkomban. Érzem, hogy tele vagyok mindenféle értelemben. Mit csinálhatnék? Rendesen szoktam étkezni.
2013. jún. 1. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Laevolac hashajtót kellene bevenni 3x30 ml-t
2013. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell rögtön hashajtózni ... csupán annyi történt, hogy kevesebb rostot ettél ezért székleted is kevesebb van.
2013. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyél be mindenképp egy hashajtót. Egy hét az már igencsak hosszú idő.
2013. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Van.


Az emésztőrendszerünk sem csak úgy működik aztán kész. Nem megfelelő táplálkozás mellett gyengülnek a szerveink. Gyengül az emésztés -> további gyengülés következik. Ez nyilván nem segíti elő a gyógyulást, jó emésztést. Szép lassan halálos..


miket eszel, mennyit eszel?

2013. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Én 2 hét után sem vennék be hashajtót. Legyengíti az immunrendszert. Inkább elmennék egy homeopátiás orvoshoz. Addig is: olyat próbáltál már, hogy pl. túlérett banán összeturmixolva tejjel? vagy probiotikus joghurt (Danone Aktivia vagy Bakony probiotikus?) vagy valami, ami Téged meghajt...
2013. jún. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hét az már nagyon sok idő, próbálj szilvalekvárt enni meg rostos dolgokat pl gyümölcsök(és igyál sok vizet). Ha ettől sem sikerül hashajtót vegyél be, de ha ez sem segít akkor irány az ügyelet, mert a székletben méreganyagok vannak amelyek, ha nem tudnak távozni a testedben kezdenek felszívódni. Ez nem játék, ahogy gyűlik a széklet a beleidben, ki is szakíthatja a bélfalat aztán kampec.
2018. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!