Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit ehetek, hogy megtartsa...

Mennyit ehetek, hogy megtartsam súlyom, illetve ne hízzak?

Figyelt kérdés
Mennyi édességet lehet enni egy nap,hogy megtartsam a mostani súlyom ? Ha nem lépem túl a napi kalóriaszükségletem akkor nem fogok hízni,bármit eszem ?

2013. jún. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetesen így van, ha nem léped túl a kalóriaszükségletet, akkor gyakorlatilag nem fogsz hízni. De a hosszú távú hatások, és az egészséged szempontjából nem mindegy, hogy megeszel egy nap 4 tábla csokit, vagy eszel reggelit-tízórait-ebédet-uzsonnát-vacsorát, és rendes ételek formájában viszed be a kalóriákat. Ha egészségesen és változatosan eszel, sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben, és sokkal jobban fogsz teljesíteni, mintha egész nap édességet ennél.
2013. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod !

Természetesen nem egész nap édességeket eszem,sok gyümölcsöt és zöldséget ,normális ételeket eszem,csak arra gondoltam,hogy ha belefér a napi kalória szükségletemben egy-egy csokis kifli,süti vagy ilyesmi akkor attól nem híznák ? Mert már 3 hete jönnek rám a rohamok ha nem eszem legalább egy kis édességet egy nap.

2013. jún. 4. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha bekapsz pár kocka csokit, vagy egy szelet sütit, és még belefér a kalóriaszükségletedbe, akkor nem fogsz hízni.
2013. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem mindig csak egy szelet süti...ma pl.1000 kcal-t ettem.

Belőle 700 a sütik és 300 a normális étel...

2013. jún. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!