Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így kb két...

Mennyit fogyhatok így kb két hónap alatt? És ha már elértem a célom, utána mennyi kalóriát ehetek hasonló étkezéssel, hogy megtartsam a súlyom?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a 90napost kb 2hónap után, kicsit meguntam, de fogytam vele kb 6kilót. Húsvéti nagy ebédek és még egy hét kajálás következtében visszajött egy kiló, és nagyon megijedtem:S Végülis adtam magamnak 1hét pihenőt. Már ezen a héten így étkezem: 1200kcal-os étrend, délelött eszem gyümölcsöt, abonettet, korpás kekszet, puffasztott szeleteket (kb 300-400 kcal-nyit ezekből). Ebédre, ami ált. 2-3felé szokott történni, eszem főtt ételt egy háromnegyed adagnyit (pl híg főzelék, csirkepörkölt, leves stb, a lényeg, hogy kevesebb CH). Kenyeret, süteményt és egyéb hízlaló dolgokat elhagytam, vizet iszom és az ebéd és vacsi után 1-1 pohár zöld teát. Vacsorára eszem kefírt, túrót, sonkát,szal vmi fehérjét. Étkezések között ha megéhezem, szoktam enni pár falatot enni pl: retek, répa, paradicsom, stb zöldségek, és kevesebb cukortartalmu gyümölcsök(narancs, grape fruit..) Mozogni annyit mozgom, amennyit nap közben, plusszban nem edzem(majd szorgalmi idöszak után). Jó úton haladok? Mennyit tudnék fogyni mondjuk juni közepéig? 165/69kg vagyok ésa célom 60-62. És ha elértem a kívánt testsúyt, akkor mennyi kalóriát ehetek, hogy megtartsam a súlyom? Utána is igy szeretnék enni, hogy kb 3ig ehetek csak szénhidrátot, vagyis mint egy életmódváltásként szeretném ezt alkalmazni:D
2009. ápr. 23. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Júniusig lazán le fogsz tudni adni 6-7 kilót, ha ezt becsülettel betartod. Kb. én is így étkezem, ahogy te - csak több kalóriát, mert férfi vagyok. Mondjuk én sportoltam is mellette, de 6 hét alatt 7 kilótól szabadultam meg. :) Kitartást és csak pozitívan!
2009. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy lenyomtad a szénhidrátot alacsonyra, de az a fehérjemennyiség amit leírtál az lóf*sz!


body.builder.hu -> edző válaszol ->(alul) ALAPISMERETEK

2009. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló! Olvastam már ezt az oldalt, de 1200 kcalba nem fér több hus, meg ilyenek, azon vagyok, hogy a nagy részét a kalóriának a fehérje tegye ki, de ennyire szabványosan nem tudok kajálni,kimérni mindent grammra, nem is akarok, mert már ez sztem beteges..
2009. ápr. 23. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
És grat a 7kiló minuszhoz:):)
2009. ápr. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!