Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van az, hogy ha elmegyek...

Mitől van az, hogy ha elmegyek bulizni, vagy akár milyen partyra, akkor folyamatosan felpuffad a hasam?

Figyelt kérdés

Főleg zavaró, amikor tapadós ruhában vagyok. Az egész estém arról szól, hogy takarom a hasam. Nem beszélve a szúró fájásról, és be sem tudom húzni a hasam. Van valami javaslatotok, hogy miért van ez, és mit kezdhetnék vele?

Külön megfigyeltem, hogy ha eszek előtte, és ha nem, akkor is. Szénsavas italokkal és fűszeres kajákkal is megpróbáltam, és semmi.



2013. jún. 4. 18:30
 1/3 anonim válasza:
Ha csak társaságban jön elő akkor valószínűleg csak túlságosan izgulsz, és a beleid szórakoznak veled.
2013. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Buli előtt ne egyél babot, borsót, káposztát, főtt tojást, korpás kenyeret, banánt, mert ezektől a legtöbb embernek fingani kell.

Az Espumizan gyöngyöket direkt az ilyen jellegű problémákra találták fel.

2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miket szoktál inni, meg mennyit ilyenkor? Mert az alkoholtól is lehet, főleg a szénsavasoktól, vagy a szénsavas, de a nem szénsavas üdítőkkel kevert italoktól is.
2013. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!