Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lusta egyetemista vagyok, de...

Lusta egyetemista vagyok, de nagyon szeretek teázni. A vízforralóm folyamatosan bevízkövesedik és ilyen kis vízkövek úszkálnak a teámba. Egy ideig mégkieceteztem a forralót, de most már feladtam. Lehet valami bajom mert megiszom a vízkőcafatokat? : D

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem lesz semmi bajod,csak igyál rendszeresen Calgont is.
2012. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DDD ott a pont
2012. nov. 8. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikród nincs? Az nem vízkövesedik, és lustáknak is tökéletes vizet melegíteni benne a teához
2012. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan vízforralók, ahol van egy kis szűrő ott, ahol önteni kell, és azon nem tud átmenni. Próbálj meg beszerezni egyet. De néha nem árt ecetes vízzel felforralni, hogy feloldódjon.
2012. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni boltban ilyen kicsi szűrőket is, pont erre a célra. Nekünk is van ilyen problémánk, pár száz forintba kerül csak ez a szűrő.
2012. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lesz, csak ne harapj rá. nagyon ropog. (tapasztalat)
2020. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!