Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan ennék és már nem...

Állandóan ennék és már nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
160 cm és 52 kb vagyok, de most rohamosan hízni kezdtem (2 hónap alatt híztam 4 kg-ot)a hasam a csípőm hatalmas lett és mindig éhes vagyok. Nem eszem nagy mennyiségeket, mert nem bírok, de ahogy ettem rá fél órájára megint ennem kell, mert éhes vagyok. Így nyár előtt ez nagyon rosszul jön és nem tudom hogy kezeljem. Van olyan tabletta ami tényleg használ és csillapítja az éhségérzetet? nem szeretnék 10 kg-ot felszedni nyár végére. Valaki tudna segíteni?
2013. jún. 6. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

menj el egy terheléses vércukorszint illetve inzulin ellenőrzésre

én is hamar megéheztem evés után, kiderült, hogy inzulin rezisztenciám van, amit diétával karban kell tartani

a hízás vélhetően a több kajától van

2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
tabletta neked te gyökér, mozogjál baszod meg egyél olyat amibe nem sok a szénhidrát
2013. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem vagy kover! Egyelore ehetsz nyugodtan! Ha meg akarod tartani a sulyodat, taplalkozz egeszsegesen (zoldseg, gyumolcs, leves felek).

En 153 cm es 47 kg vagyok.


Amugy hany eves vagy, es fiu vagy lany? Mert ez is szamit.

Nalam viszont a magssagom is gond, mert tul alacsony vagyok a koromhoz kepest!:(

18/L

2013. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
te idióta barom takaródj innen azt ajánlom! Amilyen idióta vagy látom már olvasni sem tudsz!
2013. jún. 6. 15:07
 5/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok és lány. Én 47 kg-osan csont meg bőr voltam :/ Most a hasam és a csípőm amire felszaladt az a pár kiló igazából még nem vészes, de ha az étvágyam nem hagy alább akkor gondok lesznek :( Mindennap eszek gyümölcsöket és minden nap taposózok, de mellette ennem kell, mert nem bírom ki :(
2013. jún. 6. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
pufi, kilóg a hurkaa szűk ruhákból mi?
2013. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tudok 1 jobbat kezdj el valami sportra járni ha az anyagiak engedik, vagy otthon nem tudom milyen eszközeid vannak leírod segítek,de saját testsúllyal is elkezdhetnél edzeni :) amugy a almaecet elvileg fogyasztó hatású próbáltam és még az éhséget is elvonja 1 próbát megér
2013. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Lépcsőzőgépem van otthon és mindennap csinálom, csak nem tudom mennyi az ami már használ. Számolja a lépéseket és 200-at szoktam, de az lehet kevés, az a baj nem tudom.
2013. jún. 7. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:
az semmit sem ér már ne is haragudj..azt hagyd meg a fiataloknak(10-13 évesekre értem)..:D kezdj el inkább akkor futni az már jó lessz és iszol mellé almaecetet és figyeld meg sokkal jobb lessz, majd kiváncsi vagyok mit értél el sok sikert! :)
2013. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kár :( köszi, kipróbálom mindenképp
2013. jún. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!