Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Beteg lennék? ( túl röv magy...

Beteg lennék? ( túl röv magy hosz)

Figyelt kérdés
Miért eszek úgy,hogy nem vagyok éhes? Már rosszul vagyok,nem kívánom de akkor is ennék,ha eszek rosszul érzem magam ha nem eszek rosszul érzem magam. Azon vettem észre magam,hogy megeszem a szotyi héját is,műanyag kupakoot rágcsálok,gyümölcs magokat eszek. Érzelmi evő lennék? Vn is rajtam fölösleg..ez nem élet,nem az én testem ez ez nem én vagyok, viszont a fogyókúrát baromságnak tartom ( a mozgást nem,arra rászoktatom magam) Mit tehetnék,hogy ne az evés okozzon csak örömet és ne ez járjon betegesen a fejemben?
2013. jún. 11. 18:19
 1/2 anonim válasza:

én is ilyen voltam nagyon sokat ettem és nekem is a kedvemtől függött. sokszor ettem pl 2 szelet fehér kenyér vajjal sajttal szalámival (min 4db) 2virsli sok kóla.. és ez naponta akár 2x 3x is plusz még csoki vagy süti és persze ebéd jóó nagy tányérral.. na ehhez képest most félév alatt lefogytam 30kilót és reggeli natur joghurt, alma vagy ilyesmi ebédre levesnek a levét + répa és persze második vacsora gyümölcs vagy zöldség.. és nem is vagyok éhes:D de ha mégis akkor sokat iszom mert sokszor még előjön az hogy "ú ez nagyon finom majd én megeszem mindet" vagy "unatkozok mit csináljak? enni kéne.."

úgyhogy te is próbáld meg az első hét nehéz lesz.. de utána kialakul :D

L/18

2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja és már futni is eljárok esténként amikor csak tudok pedig azelőtt fél utcát sem bírtam végigfutni :D
2013. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!