Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlytartáshoz ennyi sok?

Súlytartáshoz ennyi sok?

Figyelt kérdés

Szeretném megtartani a súlyom,

lefogytam 9 kg-t koplalással,tudom nem kellett volna tegyem,na de mindegy ezen már nem tudok változtatni,a fontos most az,hogy tartsam a súlyom,egy ideje rátértem megint az egészségtelen ételekre amik zsírosak és szénhidrátdúsak,ez tudom,hogy nem jó,de már változtatni nem nagyon tudok.Így minden nap kb.1000 kcal-t eszem,van amikor meghaladom,van amikor csak 700 kcal-t viszek be,de ezek az ételek ahogy mondtam nagyon sok szénhidrátot tartalmaznak.Azt szeretném tudni,hogy ettől hízni fogok vagy jó a súly tartáshoz ?



2013. jún. 11. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ez komolyan kérdezed? Mert akkor elindultál az anorexia irányába.

100 kcal még fogyáshoz is kevés, 700 kcal meg pláne. 1200 kcal-ás diétát is csak orvosi javaslatra lehetne csinálni, egyébként 1500-1600 kcal-ásat szoktak javasolni.


Egyébként pedig elcseszted, hogy koplaltál, a zsír rajtad marad, az izmot fogytad le. Ne szénhidrátot egyél, hanem fehérjét.


Amit most csinálsz, azt nagyon gyorsan hagyd abba, mert tönkreteszed magad.

2013. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1000
2013. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szép lassan kinyírod magad, és jól akarsz kinézni közben?


A jó alakhoz egészség kell, ahhoz emberi kaját kell enni. Ettől most saját leírásod alapján elég távol állsz. Nem sok ez súlytartáshoz, majd ha tökéletesen leromlik az emésztésed, akkor lesz sok.

2013. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Koplalással csak izomból vszetesz, hájból nem.

Sportolni kell és mellette 250 Kcal-al a napi kalóriafelhasználás alatt enni. Úgy lehet normálisan fogyni.

Súlytartáshoz ennyi kevés. Akkor is, ha nem mozogsz. Nem tudom, hány kiló vagy, de ez tuti kevesebb, mint a napi alapanyagcsere-szükségleted.

2013. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kellett volna koplaljak,már megbántam,több szidást nem kérek.

40 kg vagyok (ha nem híztam meg azóta),1200 kcal az alapjárat kcal égetésem,nem mozgok sokat,majdnem egyáltalán.

Ahogy mondtam van amikor meghaladom az 1000 kcal-t,tegnapelőtt 1600 -at ettem,eddig még soha nem ettem ilyen sokat.Másnap csak 700 -at ettem.

Szóval ez így kcal-ban normálisnak tűnik,de nagyon szénhidrátdúsak.A kérdésem az volt,hogy ez így túl sok súlytartáshoz,illetve meghízok ?

2013. jún. 12. 14:58
 6/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Milyen magas vagy? Miért akarsz fogyni? Ha nem 100 cm a magasságod, akkor biztos, hogy kórosan sovány vagy.
2013. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórosan sovány,nem tudom pontosan milyen magas vagyok,de még 150 cm sem vagyok.Amúgy nem akarok fogyni,csak tartani a súlyom.
2013. jún. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!