Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet ez? Szerintem nem...

Mi lehet ez? Szerintem nem teljesen normális.

Figyelt kérdés

Dél körül megfájdult a fejem, ezzel együtt hányingerem is lett. De aztán vettem be fájdalomcsillapítót. A fejfájás elmúlt, de a hányinger nem. Van, hogy nagyon erős, de már annyira, hogy öklendezek, van, hogy enyhül. Ha édességre gondolok akkor nagyon rossz (elég sok édességet ettem ma), viszont nem is értem. Mégis kívánnám az édességet. De azt inkább nem ettem. Viszont éhes voltam és már ettem egy diétásabb szendvicset, ami a hányinger ellenére nagyon jól esett. Szerintetek mi bajom van?:O Eléggé izgulok is, mert holnap táncversenyre megyek. Lehet, hogy attól?

16/L


2013. jún. 13. 20:21
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Lehet, hogy megterhelted a gyomrod, esetleg valami olyan baci került be, ami a gyomornyálkahártya irritációját okozta. A fájdalomcsillapító a fejfájás-t értelemszerűen csillapítja, a hányingert nem. A folyadékpótlás lett volna az elsődleges ajánlatom a fejfájásod ellen. A hányingeres és öklendezős panaszaidra pedig használd előszeretettel a magnezium és B6 vitamint. Ha nincs gyógyszerérzékenységed és megtalálható otthon próbálkozhatsz Cerucal, vagy Daedalon tablettával. Ha a családban már előfordult illetőleg halmozottan visszatér ez a probléma látogass el a háziorvosodhoz, lehet epe vagy gyomorprobléma is a dolog hátterében.


Üdv!

2013. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miklós G. ***** válasza:

u.i.: Az izgalom és lelki eredetű megterhelés is kiválthat hányingert a vegetatív vagus-tónushatás megváltozása révén.


Ne aggódj!

2013. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! B6-ot már vettem be, attól kicsit jobb. Csak jó lenne, ha nem lennék rosszul holnap.
2013. jún. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!