Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért megy ennyiszer a hasam?...

Miért megy ennyiszer a hasam? Ez szerintem már nem normális.

Figyelt kérdés

Kicsit (vagy nagyon) kényes téma, de gondoltam, megkérdezem, végül is névtelen..

Mindig inkább 'hasmenéses' típus voltam, de az utóbbi 1-1,5 hónapban nem tudok úgy elmenni vécére elintézni a nagydolgomat, hogy ne legyen belőle hasmenés.Ráadásul mindig úgy érzem, hogy még kell, de már nem tudok többet.

Mitől lehet ez? (Az ironikus, rosszmájú megjegyzéseket tartogassátok más alkalmakra, köszönöm.)


2010. jún. 20. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
valóban nem normálsis.vizsgáltasd ki magad.
2010. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez nem normális dolog,fordulj orvoshoz,tudod,fő a biztonság.
2010. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de mielőtt orvoshoz mennék (terveztem egyébként), azért kíváncsi lennék pár véleményre, hogy mi okozhatja ezt..
2010. jún. 20. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi tejet iszol? És mennyi időnként?
2010. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan sokat..kb. hetente egy-két pohárnyit. (Bár a tejtől kiskoromtól fogva korog a hasam.)
2010. jún. 20. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon gyakran ittam, és egyik pillanatról a másikra lettem laktóz érzékeny! Azóta is ha iszok egy pohárral mennem kell... vagy ha olyat eszem, amiben tej van. Gyümölcsleves, jégkrém...
2010. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Utasinformátor válasza:
Valamire érzékeny vagy, az biztos. Tekitnsd át az étrendedet: mit eszel és mit iszol általában egy nap. Valahol ott lesz a ludas.
2010. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elég rendszertelenül élek (inkább éjjeli ember vagyok, délután 1-kor kelek és hajnali 3-4 körül fekszem le aludni), az étkezéseim sincsenek időponthoz kötve.

Egy átlagos napon eszem valamilyen joghurtot, péksüteményt, csinálok magamnak pirítóst vajjal/dzsemmel, esetleg sütök tükörtojást.Hetente 1-2 alkalommal eszem főtt ételt.Keveset iszom, mert egyszerűen nem esik jól, hiába próbálom letuszkolni a torkomon az előírt 1,5-2 liter folyadékot. (Víz, tea vagy limonádé formában.)

2010. jún. 21. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!