Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetett amiatt hasmenésem...

Lehetett amiatt hasmenésem most, hogy tegnap vacsorára csak salátát ettem egy kis hússal utána pedig egy activiát, plusz hozzá ittam vagy másfél liter vizet este?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig a reggelim ugyanaz volt, mint az elmúlt 2 hétben minden nap: zabkása, alma, kávé.
2013. jún. 20. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szoktál nyers zöldséghez joghurttal, akkor mehet ettől a hasad. Nekem a saláták mindig meggyorsítják a dolgokat..
2013. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az a fura, hogy máskor is ilyeneket eszek. Ráadásul olyan vízszerű volt a hasmenésem, de csak egy alkalmas volt. Vagy lehet attól, hogy tegnap megittam min. 4 liter vizet?
2013. jún. 20. 14:06
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

Teljesen update, amit eszel. A joghurt nyugodtan mehet a salátával, meg a hússal, az nem baj, ha egy kis idő eltelik a kettő között (pl 1 óra), de eheted együtt is. A vizet én soha nem iszom étkezés mellé. Tönkreteszi az emésztést. Estére meg főleg ne igyál ennyit, nem tud tőle pihenni a gyomrod. VAlószínűleg volta valami a kajában, ami meg****tott. Kis kosz vagy baci. Ha ma már nincs semmi bajod, nem kell aggódnod. Ha még tarta a dolog, első lépés a lopedium.

2013. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!