Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Naponta kb. 1-1,5 litert iszok,szinte csak szénsavas ásványvizet. Tudom,hogy ez nagyon kevés,sajnos ez a bőrömön is meglátszik,de nem bírok többet inni. Egyszerűen nem megy. Szinte rosszul vagyok,ha arra gondolok innom kell,amikor nem is vagyok szomjas. De muszáj innom akkor is amikor nem vagyok szomjas,mert ha csak akkor innék amikor szomjas vagyok az napi fél,max 1 litert jelentene. Mi lehet a baj velem? Van valami módszer amivel rávehetném magam az ivásra?

2013. jún. 26. 15:21
 1/4 anonim válasza:
Sok sós dolgot egyél pl.: ropi, vagy sportolj menj futni, edző terembe és akkor utánna úgyis megszomjazol! Vegyél olyan üdítőt amit szeretsz, például én nagyon szeretem a Sió őszibarackot sosem tudok neki ellenállni! ;)
2013. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De a cukromennyiséggel is vigyázzon.
2013. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még annyit,hogy ez ugye nem valami betegség?
2013. jún. 28. 12:44
 4/4 anonim válasza:

Mikor én akartam rávenni magam, hogy igyak, akkor nekem úgy sikerült, hogy fél óránként kimentem a csaphoz, és itt egy kis pohárral (kb 1,8- 2 deci), és így sikerült aznap meginnom 5 litert :D. Szerintem csak határozd el magad, és ne egyszerre próbálj sokat inni, hanem sokszor , de keveset.

Egyébként nap 3 - 3,5 litert kéne inni.

2013. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!