Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tisztítókúrát ajánlotok...

Milyen tisztítókúrát ajánlotok egy vékony lánynak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és tisztítókúrát szeretnék végezni. Nem fogyni szeretnék, hiszen így is elég karcsú vagyok, hanem a bőröm miatt, mert pattanásos a homlokom és az állam. Viszont kicsit "félek" belekezdeni, mert tudom, hogy csak nagyon keveset lehet enni, vékony vagyok, és tudom magamról, hogy nem igazán bírom sokáig étel nélkül (ez valószínűleg a vékonyságom miatt van).

Létezik olyan tisztítókúra, amelynél azért lehet elég "sokat" enni? Mondjuk helyesen megválasztott ételekkel?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. jún. 29. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Glutén- és tejmentes táplálkozást.

Keveset miért.. miért lehetne keveset enni? Ezt honnan vetted?


Zöldségekből és húsokból (minél bio-bb forrásokból) bármennyit lehet enni, hát annyit kívánsz amennyire szükséged van.

2013. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zöldségek, húsok és jó zsírforrások. Ez képezi a minőségi alapot.


Nem kell keveset enned, az tápanyaghiányhoz vezet és anyagcsere lelassuláshoz, elegendő mennyiségű táplálékot kell fogyasztanod ahhoz, hogy megfelelően működjél.

2013. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hús,zöldség,gyümölcs,nagyon alap ételek. Sok nyers étel,saláta. Levehetőleg bio legyen. Glutén,laktoz ne legyen. Sok sikert!
2013. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!