Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hanyinger az edessegektol?

Hanyinger az edessegektol?

Figyelt kérdés

Bevallom, hogy az utobbi idobe helytelenul taplalkoztam. Sok edesseget is ettem. (ettol fuggetlenul palcika vagyok). Na es tegnap este gumicukrot ettem, majd mikor lefekudtem nagyon hanyingerem lett. Utana delbe keltem, ettem egy szendvicset. Majd megint gumicukrot es csokit. Utana megint borzaszto hanyingerem lett. Pedig nagyon jolesett. Nem birtam neki ellenallni. Utana atmentem baratnomhoz...na o is kinalt csokival. Akkor se tudtam ellenallni neki. Viszont nagyon hanyingerem van, ha az edesseg eszembejut akkor is. Megis kivanom. Most mar korog a hasam, de nem megy le a kaja a torkomon. Pedig kivannam, de hanyingerem van....

terhes tuti, hogy nem vagyok!

mitol lehet? Mit tegyek?

14/L


2013. júl. 2. 20:38
 1/2 A kérdező kommentje:

Az az igazsag, hogy akarmi edes/cukros dologra gondolok (csoki, cukor, szorp, cola ilyenek..) akkor elkap a hanyinger. Ezelott sose voltam igy az edessegektol.

Amugy most kene majd megjonnie..ha ez szamit.

2013. júl. 2. 20:47
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne egyél mocskos hulladék kajákat.


Most még vékony vagy és egészséges, erős.. nézz már rá a nálad idősebbekre. Szerinted ez a szerencsés állapot meddig fog kitartani? 20 éves korodig, esetleg 30-40 éves korodig? Édességeket, szendvicseket eszel aztán majd nem fogod tudni fizetni a gyógyszereidet, annyit kell szedned.. meg hidd el, jön majd a hízás, nem kell félni hogy örökké elkerül ha zöldségek és húsok helyett szendvicset és édességeket eszel.


Egyébként a cukor nem gyenge méreg lehet a testünk számára, még nem hízol tőle de érzed hogy már most is megvisel. Pedig csak 14 éves, fiatal vagy, mindent jól bír még a szervezeted. Később majd.. áhh :) Meg fogsz pusztulni az ilyen kajáktól :)

Nézz be itt gyakorikérdéseken a fogyókúra rovatba: mindenki szenved. mert úgy esznek mint te, csak már kevésbé bírják és híznak mint malac a vágás előtt.

2013. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!