Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szájzsibbadás, heves szívverés...

Szájzsibbadás, heves szívverés és hányinger evés közben?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a fene van velem, de már 3-4 hónapja mindig ez van. Nem minden kajálásnál, de jó párnál. Elkezdek enni, majd pár falat után hirtelen rámjön a hányinger, de olyan szinten, hogy úgy érzem, futni kell, aztán hevesen kezd verni a szívem, utána meg elkezd zsibbadni a felső ajkam, néha szédülést is tapasztaltam, de az annyira nem jellemző.


Elég ijesztő tünetek, de remélem, hogy nincs semmi komoly bajom.


Egyébként mindig másféle kajánál jön rám a hányinger, tehát még abban sem vagyok biztos, hogy allergia, pedig először arra gyanakodtam (az első és második alkalommal tojást ettem).


Van valami ötletetek, hogy mi lehet ez? Nem nagyon akarok dokihoz menni....



2013. máj. 27. 03:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetleges pánikbetegség!
2013. máj. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pánikbeteg vagyok. :/ Ezek a rosszullétek viszont egyáltalán nem hasonlítanak egy-egy rohamra....

De azért köszi a választ! :)

2013. máj. 27. 03:20
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
És mit mondott az orvos?, mert, hogy mi-mit gondolunk róla az még nem oldja meg a problémádat. Első sorban és is allergiára tippelnék. Nem akarok, nem akarok, de ha muszáj, akkor muszáj.:D Meg akarsz halni, vagy kórházba akarsz kerülni. Irány az orvoshoz, még ma.
2013. máj. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne pedig utána járnod. Elképzelhető,h idegi alapon kialakuló gyomornyálkahártya gyulladás,de akár nyombélfekélyed is lehet.
2013. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig másféle ételeknél jön elő, akkor ez nem biztos, hogy allergia. Szerintem inkább pánikkal kapcsolatos dolog.. egyszer mondta egyik orvos, hogy a pánikbetegségnek 231 tünete van, aki pánikbeteg az hajlamos arra, hogy néha másképp jöjjön elő. Lehet, hogy egyszer rád jött egy kis hányinger kajálás után, megijedtél és ezért elkezdett zsibbadni a szád és hevesen verni a szived. Ez majdhogynem egyértelműen pánikra utal. De azért menj el orvoshoz.
2013. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Allergia kialakulhat fémekre, mosogatószerekre, hülyébbnél hülyébb dolgokat hallani. Végére kell járni a dolognak, felesleges találgatni. Én biztos nem halogatnám tovább.
2013. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!