Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem ettem 11 napja, mik...

Nem ettem 11 napja, mik lehetnek a kovetkezmények?

Figyelt kérdés

ma van 11. napja hogy nem ettem semmit, de azon kivul hogy néha nagyon megszédulok meg ki van fehéredve a nyelvem semmilyen tunet nem jelentkezik. neten azt olvastam hogy ilyenkorra elvileg már korházban kéne lennem. Hogyhogy nem jelentkeznek a tunetek ? nem a leszólásokra vagyok kíváncsi hanem értelmes válaszokra. amúgy lelki problémák miatt kezdtem el ... 18/L


Elöre köszönöm az értelmes válszokat !


2013. júl. 3. 02:25
 1/4 anonim válasza:

Erre a kérdésre nem lehet normális választ adni.

Hülye vagy.

2013. júl. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
3 hétig bárki elvan kaja nékül. Következmény: rengeteg izmot veszítesz. Amikor elkezdesz enni, nagy valószínűséggel zsírban hízol vissza, nem izomban.
2013. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezet mindig is túlélni próbál mindent, ezért amíg bírja, addig nem adja fel, de sajnos az agy működése nem mindig áll kapcsolatban a szervezettel.
2013. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
élsz még ? eszel már ? + milyen lelki problémád van ,hogy nem eszel 11 napig ? nem lenne jobb megoldani azt a problémát ahelyett ,hogy magadat emészted
2013. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!