Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mással is megesett már, hogy...

Mással is megesett már, hogy étkezés közben/után keserű ízt érez a torkában/szájában?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam neten, szóval kérlek benneteket, ne linkeket küldjetek, és onnan olvasott ötleteket, inkább saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Akinek volt ilyen, és miért volt, mit tett ellene, stb. Köszi!

2013. júl. 4. 05:49
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
reflux?
2013. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor nagyon erős gyomorsavam is volt, hasi ultrahangon kimutattak egy epepolipot, így aztán nem tudom, hogy a reflux, vagy az epe volt-e az ok, de gyomorsav, de PPI 3 havi szedése után elmúlt.
2013. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Nálam egyre több (unalmas) tünet jelentkezik, úgyhogy azt hiszem, irány a doki.
2013. júl. 5. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!