Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy egészséges legyek?

Mit egyek hogy egészséges legyek?

Figyelt kérdés

Nem fogyni szeretnék csak egészségesen étkezni.Küldhetek linket(Én nem találtam sehol)és tanácsokat is.

A válaszokat előre köszönöm :)



2013. júl. 6. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából még én is kezdő vagyok etéren, de jó pár hónapja én tőlük rendelek: [link] ... illetve, ha egészséges szeretnél lenni, akkor kerüld a gluténos / bl55ben van / pék termékeket, az állati eredetű tejet. Zöldségekből, amiket, ha eszel és nagyon jók ilyenek pl. cékla, sárgarépa, csicsóka, zeller, fokhagyma, stb. Gyümölcsökből szerintem minden.

Plusz én úgy hallottam, h igazándiból az egészséges étkezés egyénre szabott, tehát érdemes lenne elmenned egy étel-tesztre is független attól, h beteg vagy-e vagy se, sok ilyen van már, én a napokban egy vérvételes verziót is találtam, kissé drága, de majd csak lesz rá zsém:

[link]

2013. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, husikba meg amik egészségesek azok a nem ipari gyártású csirke husik, illetve a pulykamell. A disznó hús kifejezetten káros, a többiről még nem tudom. Első hozzá szóló voltam.
2013. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!