Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testkép zavaron segíthet egy...

Testkép zavaron segíthet egy fotózás vagy csak ront a helyzeten?

Figyelt kérdés
Már eljutottam odáig, hogy tudom, hogy nem normális, ahogy a testemet látom.. Nagyon sokat fogytam, egyesek szerint túl sokat is, de én egyszerűen nem látom.. Ugyanazt a malacot látom a tükörben, aki mindig is voltam.. Néha kicsit jobb.. Néha belenézek a tükörbe és egészen tűrhetőnek látom magam.. de aztán megint elborul valami és megint undorodok magamtól.. Kaptam ajándékba egy fotós utalványt, aki kültéri fotókat csinálna rólam.. Mivel ajándék volt, ezért belementem, hogy elmegyek, de ahogy közeledik az időpont egyre jobban tartok tőle.. Azt mondta, akitől kaptam, szerinte jó lesz, mert utána majd látom a képeken, mennyit fogytam, milyen jól nézek ki, de én inkább attól félek, hogy csak megerősíti bennem azt az érzés, hogy ronda vagyok.. Mit gondoltok érdemes elmenni? tényleg segíthet vagy inkább ne mennyek el, mert esetleg csak tovább ront a helyzeten?
2013. júl. 10. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj el!

A fotósok mindig előnyösen fotózzák a modelleket.


Amúgy úgy is névtelen az oldal.

hány kg voltál? és most mennyi vagy?

2013. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
49 kg vagyok és 57 voltam.
2013. júl. 10. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok..

49 én nyáron fogyok le ennyire,mert a meleg miatt nem eszek szinte semmit..de alapjáraton 51 kg vagyok és nem érzem magam kövérnek (159 cm vagyok)


és hány cm vagy??

hány éves vagy?

2013. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és 23 éves.
2013. júl. 10. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok..


akkor nagyon vékony vagy!

hogy láthatod magad kövérnek?


ne hogy anorexiás legyél!


menj el a fotózásra! :)

2013. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszi-cho-lógushoz.
2013. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tápinál a pont.
2013. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el, egy próbát megér!


Rontani biztosan nem fog a helyzeten, ettől még nem fogod magad még csúnyábbnak látni.


Ha pedig használ, akkor megérte. A testképzavar nem tud csak ennyitől helyrejönni, de hozzájárulhat, hogy szebbnek lásd magad.

És tényleg nem vagy kövér, nagyon is vékony vagy! :)

2013. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne fotóshoz menj hanem orvoshoz!

Ezt egyáltalán nem bántásbol mondom!!!

De ez anorexia.

2013. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!