Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egész nap ennék. Mi ez?

Egész nap ennék. Mi ez?

Figyelt kérdés
Pár napja szinte egész nap ennék. Nem vagyok éhes, de megőrülök, ha nem ehetek valamit. Rengeteg kaját kívánok, és konkrétan majdhogynem bármit meg is ettem ma. Csak épp egyik sem "normális" kaja, mert azokat igazából nem kívánom. Mi lehet velem? Hogy lehetne ezt a ""kényszert"" legyőzni? SEGÍTSÉG! 15L

2013. júl. 12. 18:53
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia! 17/L vagyok, és ugyan ez van velem is!!

Nem unatkozol otthon? Nálam ez akkor jön elő gyakran, hogyha nem tudok mit csinálni magammal.

2013. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogyan küzdöd le? Szerintem nálam is ez a baj, egész nap itthon vagyok,és nincs mit csinálnom....
2013. júl. 15. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Két tényező játszik fő szerepet ebben: az egyik az életkorod, a másik az unalom. Mivel az életkorodon nem változtathatsz, a másikkal kell kezdened valamit.


Most lehet nem tűnik számodra annyira fontosnak ez, de idővel jelentős súlytöbbletet lehet így felszedni, az eltunyulásról nem is beszélve. Számos ilyen személyt láttam már, akik elkezdték ezt a fajta “ tevékenységet “ űzni, hogy ülnek egész nap a házban és eszegetnek, aztán adott idő után meg is híztak és el is lustultak, ergo kialakítottak egy kettős problémát, amiből nehéz kiszállni, mivel ördögi körré alakul.

2013. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát igazából még nem sikerült 100%-osan leküzdenem. Amit viszont megpróbáltam, és mondhatni segített, hogy tornázom mellette. heti egyszer pedig eljárok biciklizni. Egyrészt ez unalom űzés, másrészt ledolgozok valamennyit. A másik, ami segített, hogy megpróbálok egészségesen enni, és hat után nem. Ezt úgy értem, hogy például én reggelire IMÁDOM a fornettit. Tegnap viszont csinálta magamnak rántottát, kenyérrel, paradicsommal. Ebédre ma rántott hús, uborkasaláta, kenyér. Igyekszem úgy összeválogatni, hogy benne legyen, amit szeretek(pl a kenyér), ugyanakkor ne legyen nagyon cukros, hízlaló(pl kerülöm a kólát, a kakaót, ilyeneket. vagy ha nagyon akarok inni/enni, akkor napközben.:))
2013. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

+ szénhidráttól megéhezik az ember és 1-2 óránként enne mert leesik a vércukorszint.

Próbálj meg jóllakni (tényleg jóllakni) zsíros hússal, tojással, szalonnával. Lehet nem lennél éhes utána egy darabig :)

2013. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kései Sirató ***** válasza:
51%
Nem vagy esetleg terhes? Mert én a terhességem alatt viselkedtem így.
2013. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott egyik nap, de az esély rá a béka feneke alatt, nem volt kapcsolatom (még sose) "úgy" senkivel...
2013. júl. 16. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
"Szűz" Máriának sem volt 'úgy' kapcsolata. Azt mondják.. :))
2013. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megszállt az Úr? Dejó... :D Viccet félretéve, hacsak a tengerben a halak nem ejtettek teherbe, vagy az ágyban valami bogár, akkor a terhességet kizárom....
2013. júl. 16. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Második Szűz mária?, Huhu melyik istállóban talállak majd meg? Esetleg nem lehet hogy valaki álmodba megáldott téged???Talán az ÚR??
2013. aug. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!