Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez még megfelelő súly?

Ez még megfelelő súly?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Egyik barátnőm 14 éves, 169 cm, és 54 kiló. Szerintetek ez sok? Nem tudom vele hogy elhitetni, hogy egyáltalán nem kövér..Szerintetek hogy hitessem el vele?



2013. júl. 14. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha eltelik pár év meg fogod érteni, hogy nincs értelme semmit sem elhitetni másokkal hacsak nem a saját érdekedben akarod manipulálni őket.


Nem látjuk hogy néz ki a barátnőd, nem tudjuk mennyi zsír van az 54 kilójában (márpedig egyre több tinédzser hájas) ergó.. nem tudjuk eldönteni hogy megfelelő súly-e. Primitív BMI indexet nem kezdek el számolgatni, mert nem ad képet a testkompozícióról.

2013. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de mégis.. átlagban?Egyáltalán nem hájas. 54 kilóval, durván 170 cm magasan hogy lenne már hájas?
2013. júl. 14. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
170 magas 54 kg-os tinilány egy gebe. Inkább beszéld rá, hogy nyugodtan egyen, és a "felesleget " mozogja le.
2013. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretlek TH!:)
2013. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is..

('_' )

( '_')

..kedvellek.


Kérdező, valószínűleg tényleg gebe. De ha ezt nem látja magán, akkor pszichológusra van szüksége mert testképzavara van.


Vagy nincs izomzata, mert valamiért nem edz rendszeresen és vékony de például pocakos.

2013. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 14. 21:26
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy meg... manipulálni?! nem minden ember olyan szánalmas.. ;3
2013. júl. 26. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kövér sőt túl sovány.
2013. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tényleg vékony! Ha azt akarod, hogy elhiggye akkor ehhez másnak is ezt kell mondani neki, meg azt, hogy inkább egyen és sportoljon. Akkor majd elhiszi. Az én barátnőmnél legalábbis ez bejött. :)
2013. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

lehet tenyleg testkepzavara van. nem tudom h nekem az volt e , de en 162 cm es 49-50kg voltam. de egyszeruen nem tetszettem magamnak, pedig tudtam h ez az idealis suly.

masreszrol meg sztem tenyleg csak hájbol alltam, legalabbis tobbnyire.

elkezdtem figyelni mit eszem, nyaron meg elkezdtem futni . 44kg lettem.

2013. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!