Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 műszakban dolgozunk mindkett...

3 műszakban dolgozunk mindketten a párommal. Teljes mértékben felborult a napi életünk. Össze-vissza eszünk és alszunk, viszont én ezt szeretném valahogyan helyre hozni. Hol kezdjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Táplálkozásilag szeretném magunkat helyre billenteni. Olyan könyvet keresek, ami a helyes táplálkozással, helyes életmóddal foglalkozik. 30 éven aluliak vagyunk.

2013. júl. 19. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos jó tanácsot nem tudok adni, engem is érdekelne valami megoldás. Egyszer kérdeztem itt,igaz fogyni akartunk de azt mondták, este 6 után nem lehet enni, meg rendszeresen mozogni. Viszont párom 3-4 órát alszik éjjelente, meg minden másnap 5-este 11-ig melózik. Hétvégén esélyünk sincs rendbe tenni... Remélem, nektek összejön!
2013. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mi közöd Tőle ***** válasza:
30%
Mi ebben a bonyolult? Ugyanazt kell enni, mintha "rendes" életritmusotok lenne. A táplálkozásotokra semmilyen befolyással nincs az ilyen életvitel.
2013. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!