Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem bírok enni? (több...

Miért nem bírok enni? (több lent) 19L

Figyelt kérdés
egy hete nem tudok enni szinte semmit. pár gyümölcsöt vagy egy kefírt max de semmi nem megy le a torkomon, szó szerint, mert amúgy a gyomromnak semmi baja, néha éhes is vagyok de nem tudom lenyelni az ételt. (nem fáj a torkom nincs begyulladva kávé üdítő gond nélkül megy csak az étel nem). már három kilót fogytam egy hét alatt, nem akarok lefogyni de enni meg nagyon rossz érzés. mi bajom lehet???
2013. júl. 30. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! Sok minden állhat a hátterében...! Ne hagyd, hogy lefogyj. Előzd meg a bajt.:)
2013. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idő miatt van, de azért egy orvosi vizsgálat biztos nem árt. Én is úgy vagyok, hogy rá se bírok nézni az ételekre, max gyümölcs, egy kis kalács. Meg sokat iszom, de én nem fogytam. Tényleg keresd fel a dokidat, legalább meg tud nyugtatni. :)
2013. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! jó, szerintem is el fogok menni dokihoz, mert most megettem egy fél szelet kenyeret sajttal hogy legyen valami de nagyon szarul lettem mozdulni nem tudok.. lehet hogy mégse okés a gyomorom.
2013. júl. 30. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Nem kell dokihoz sem menni. Egyszerűen az időjárás az oka. Ha zavar hogy nem eszel, és enni akarsz, akkor egy púpozott kiskanál kreatin-monohidrátot keverj össze két nagy evőkanál szőlőcukorral, ezt keverd össze vízzel, idd meg reggel és hidd el eleged lesz a kajálásból, meg abból hogy 3 óránként kajálnál. ;)
2013. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!