Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert van az, hogy egyszer...

Miert van az, hogy egyszer nem birok enni egyszer meg nem birok jollakni?

Figyelt kérdés

Szoval most, hogy nyar van altalaban delig alszok. Ilyenkor mindig ehgyomorral kelek. Van olyan, hogy egy szendvics se akar lemenni, vagy mar egy szendvics utan tele vagyok. Ma 'reggel' meg megettem egy szelet kenyeret, utana ket ilyen nagy csokis kekszet, aztan ropit ragcsaltam most epp jegkremet ettem, de folyamatosan ehesnek erzem magam.

Mi van velem?

15L


2013. júl. 13. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van. Szerintem nincs gáz, csak biztos olyankor a szervezeted kimerültebb, vagy gyorsabban égeti a kalóriákat, azért vagy éhesebb. Vagy előző este nagyon keveset ettél.
2013. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendszertelenül táplálkozol, ezért nincs miért csodálkoznod, hogy a szervezeted is összevissza működik.
2013. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!