Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érzelmi evő vagyok. Mit...

Érzelmi evő vagyok. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Mindig is az evésbe menekültem ha feszült voltam. Az utóbbi 1 évben minden még rosszabbra fordult az életemben, így egyre többször fordul elő, hogy az evésbe menekülök, amit a bűntudat követ. Van mikor már rosszul vagyok, de akkor is eszem.

Illetve ha van itthon valami édesség, akkor muszáj megennem, mert ha nem, akkor azon kattog egész nap az agyam, pedig egyáltalán nem kívánom.


Hogyan szokhatnék le erről?


A segítő válaszokat előre is köszönöm. 20L


2013. júl. 31. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

1. nem tartasz otthon édességet

2. csak húst, zsírt és zöldségeket. ezeket eheted, nem lesz tőlük semmi bajod, a lelki problémáidat.. most komolyan, úgy sem fogod megoldani gondolom, ha már egy éve így élsz.

2013. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az voltam:)

Nos nem tudom, mennyire segít... de elmondom, abban a reményben, hogy neked is fog, talán...remélem.

Én beszereztem egy böjtkönyvet, nagyon nehezen végigcsináltam egy hetet, s leszoktamxD

Rövidtávon segített, de többször csináltam végig, s ez volt a legjobb dolog amit tehettem, így érzem.

Javul a közérzet, egészségesebb leszel, fogyni fogsz, szebb lesz a bőröd, csillogóbb a hajad, erősebb a körmöd, javul a látásod, magabiztosabb leszel, javul az önértékelésed, hogy képes voltál végig csinálni, valamint fejlődsz abban, hogy megálld, hogy feleslegesen, csak érzelmi alapon egyél:) Nehéz, de ha megcsinálod: teljes a siker:) Főleg! ha hiszel is benne ;)

Valamint -s ez nagyon fontos- tettél egy lépést az egészségesebb táplálkozás, életmód felé, mellyel meghosszabbítod életet, s nagyobb valószínűséggel kerülöd el a betegségeket.

Fontos, hogy nyugodt környezetben csináld végig, amikor ki tudsz lépni a rohanó mindennapokból és jut időd önmagadra.

19/L

2013. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsál otthon különféle nyers zöldségeket, és gond esetén azokból nasizzál. Nem ártalmas, ráadásul hihetetlen előnyökkel bír.
2013. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!